Vynikajúci akumulátorový kosačka, úprimne si myslím, že funguje rovnako dobre ako tá na benzín. Výhody sú hmotnosť (môžete odstrániť akumulátor a vziať ho vo vrecku, udržiavam horské chodníky a odnášanie kosačky je namáhavé), menší hluk, nemusíte brať palivo. Mám dva akumulátory, jeden 5Ah, druhý 2,5Ah. Môžete pracovať viac ako 8 hodín používajúc oba, povedal by som, že to stačí. Výkon je vynikajúci.