Doskonały kosiarka akumulatorowa, szczerze uważam, że działa tak samo jak ta spalinowa. Zalety to waga (można zdjąć akumulator i zabrać go w plecaku, utrzymuję szlaki górskie i zabranie kosiarki jest męczące), mniejszy hałas, nie musisz zabierać paliwa. Mam dwa akumulatory, jeden 5Ah, drugi 2,5Ah. Można pracować ponad 8 godzin używając obu, powiedziałbym, że to wystarczające. Moc jest doskonała.