Kiváló akkumulátoros fűnyíró, őszintén úgy gondolom, hogy ugyanolyan jól működik, mint a benzinmotoros változat. Az előnyök közé tartozik a könnyű súly (lehet levenni az akkumulátort és hátizsákban vinni, karbantartom a hegyi ösvényeket és a fűnyíró elvitele fárasztó), kisebb zajszint, nem kell üzemanyagot vinni. Van két akkumulátorom, egy 5Ah-s, a másik 2,5Ah-s. Több mint 8 órán keresztül lehet dolgozni mindkettőt használva, azt mondanám, hogy ez elegendő. A teljesítmény kiváló.